תלמידי "קרן ההסעות" ביבנה חגגו סיום מסכת שנלמדה בימי הקורונה - קרן ההסעות של החינוך העצמאי

קרן ההסעות

קרן הסעה וסיוע לתלמידי החינוך העצמאי

ע”ר 5-804-659-95  |   ת.ד. 257 בני ברק

תלמידי "קרן ההסעות" ביבנה חגגו סיום מסכת שנלמדה בימי הקורונה

תלמידי "קרן ההסעות" ביבנה חגגו סיום מסכת שנלמדה בימי הקורונה

תלמידי "קרן ההסעות" ביבנה חגגו סיום מסכת שנלמדה בימי הקורונה

תלמידי כיתות ח' בית הספר סיני יבנה חגגו בשבוע שבעבר ההתרגשות רבה את סיום מסכת מגילה שנלמדה על ידם בצוותא במהלך ימי הקורונה.

במהלך הימים בהם לא יכלו התלמידים להגיע אל בתי הספר ונאלצו ללמוד תוך שימוש במרחב הקולי הגה פעיל הקרן הרב פנחס גרודזינסקי רעיון שנועד לדרבן את התלמידים ולהגביר את הקשר אל בית הספר. "חילקתי את מסכת מגילה בין תלמידי הכיתות כל אחד קיבל דף אחד אותו הוא היה צריך ללמוד במהלך התקופה. בסיום עצמו הייתה התרגשות גדולה. כולם הרגישו שהם שוב מתאחדים ככיתה אחת לאחר שבימי הקורונה כל אחד למד בביתו".

הרב גרודזינסקי מוסיף "היינו בקשר רציף ויומיומי עם התלמידים מדובר בתלמידים שחלקם נמצאים בסביבה שהיא פחות תורנית והיה צורך הכרחי לחזק אותם ולשמור עליהם מכיוון שהם כבר לא בסביבה המוגנת של בית הספר. הרב שמואל כהן מקרן ההסעות יזם פעילות אתגרית למשך שעה כל יום ששודרה במרחב הקולי של בית הספר הפעילות נשאה פרסים ודרבנה את כלל הילדים להשקיע בלמידה".

מנהל בית הספר סיני הרב עוזיאל בשארי חיזק את התלמידים שממשיכים בעקבות פעילות טיפול ההמשך של קרן ההסעות רובם ככולם לישיבות קדושות שימשיכו בעלייה הכיתתית, כולם כאחד תוך דיבוק חברים עד סוף השנה, והודה למחנכים הרב שפיגל והרב חג'בי ולכל הפעילים שטרחו לחזק את הקשר את התלמידים במשך כל התקופה.

בית הספר סיני יבנה הוא בית ספר עם ילדי קירוב המגיעים בהסעות של קרן ההסעות מיבנה ומישובי הסביבה. ילדי בית הספר נהנים מיחס חם ופעילויות נרחבות מצוות בית הספר שנחשב כמשקיע במיוחד. מנהלי בית הספר והמחנכים משקיעים רבות מהונם ומאונם על מנת לקדם את הילדי בית הספר בכל העניינים הלימודיים והחינוכיים וב"ה רואים גידולים לתפארת.

כאמור, כמעט כל בוגרי בית הספר ממשיכים ללמוד בישיבות קדושות עם סיום הלימודים בזכות הפעילות של אברכי קרן ההסעות וטיפול ההמשך בראשות הרב יעקב מויאל שדואגים לשבץ את כלל הילדים מסיימי כיתות ח' בישיבות קטנות המתאימות לכל אחד.

הרשמה לניוזלטר

בהתרגשות ובתפילה מתחיל ילדכם בהתרגשות ובתפילה מתחיל ילדכם בהתרגשות ובתפילה מתחיל ילדכם

הקרן במספרים

למעלה מ

1000 הסעות ביום!

ישובים

215 ישובים

למעלה מ-

20,000 ילדים ביום!