תלמידי ת"ת "נתיבות משה" ברחובות התברכו במעונו של הגאון הגדול רב"מ אזרחי שליט"א - קרן ההסעות של החינוך העצמאי

קרן ההסעות

קרן הסעה וסיוע לתלמידי החינוך העצמאי

ע”ר 5-804-659-95  |   ת.ד. 257 בני ברק

תלמידי ת"ת "נתיבות משה" ברחובות התברכו במעונו של הגאון הגדול רב"מ אזרחי שליט"א

תלמידי ת"ת "נתיבות משה" ברחובות התברכו במעונו של הגאון הגדול רב"מ אזרחי שליט"א

מעלין לירושלים: לקראת עונת הבחינות והרישום לישיבות קטנות הגיעו עשרות תלמידי כיתה ח' מבית הספר "נתיבות משה" ברחובות, לסיור בירושלים עיה"ק, להתבשם מקדושתה ולהתברך להצלחה בהמשך הדרך.

מדובר בילדי "קרן ההסעות" מבתים של קירוב, שזכו לחינוך תורני בזכות ההסעות המביאות אותם בכל בוקר מכל רחבי העיר רחובות והישובים הסמוכים לת"ת של החינוך העצמאי. כעת, עם הגיעם לכיתה ח' ובמסגרת פרויקט טיפול המשך של קרן ההסעות, הם מביעים את רצונם להמשיך בשנה הבאה בישיבות קדושות ולצמוח כתלמידי חכמים.

את הסיור פתחו התלמידים בראשות המחנך הרב אליעזר שרעבי בתפילת שחרית ליד שריד בית המקדש, בתפילה זכה של הנערים מול אבני הכותל שיצליחו להתגבר על כל המכשולים ולהגיע לישיבה הטובה עבורם כדי שיוכלו לצמוח לגאון ולתפארת. לאחר ארוחת בוקר, נכנסו התלמידים למעונו של הגאון הגדול רבי ברוך מרדכי אזרחי שליט"א, ראש ישיבת עטרת ישראל וחבר מועצג"ת כדי להתברך. ראש הישיבה שליט"א שאל לשמם של התלמידים ובחן אותם והתרשם מהיקף ידיעותיהם בגמרא. "אני כבר רואה את עתידכם כראשי ישיבות ומרביצי תורה", אמר הגרב"מ שליט"א וברכם בהצלחה במבחנים.

המחנך הרב שרעבי החווה על אחד התלמידים, וסיפר לראש הישיבה שילד זה עד כיתה ו' למד בבית ספר "בן גוריון" החילוני ברחובות, והנה מאז שנכנס לבית הספר התורני "נתיבות משה" עלה ונתעלה וכיום הוא מעוניין להמשיך בשנה הבאה בישיבה קדושה. אך דא עקא, שההורים מתנגדים ומעוניינים שהתלמיד ילמד בתיכון ממלכתי דתי. ראש הישיבה אמר לתלמיד, שיראה להורים שלו עד כמה עז רצונו ללכת דווקא לישיבה קדושה וכך הם ישתכנעו.

משם הלכו התלמידים לטעום את הווי הישיבה ולחוות את ה'שטייגען' בלימוד הגמרא. הם הגיעו לישיבת "נתיבות החכמה" בראשות הגאון רבי דניאל וולפסון שליט"א וחוו את סדר א' בישיבה. התלמידים התרשמו מאד מאווירת ה'ברען' הישיבתי כאשר עשרות בני ישיבה מתנצחים בלימודם ושקועים אך ורק בעולמה של תורה.

מהישיבה נסעו התלמידים לבית העלמין בסנהדריה, שם העתירו תפילה על ציונו של מרן הגר"ע יוסף זצוק"ל וכן על ציון הגאון רבי שלמה קורח זצ"ל, שמחנך הכיתה היה ממקורביו והתלמידים התפללו לרפואתו בעת חוליו. בתום הסיור המרומם חזרו התלמידים לבית הספר ברחובות, מתוך תחושת חיזוק והתעלות להמשיך ולגדול בדרך התורה והיראה. 

הרשמה לניוזלטר

בהתרגשות ובתפילה מתחיל ילדכם בהתרגשות ובתפילה מתחיל ילדכם בהתרגשות ובתפילה מתחיל ילדכם

הקרן במספרים

למעלה מ

1000 הסעות ביום!

ישובים

215 ישובים

למעלה מ-

20,000 ילדים ביום!